Tabulové fólie

pexels-photo-256428

Vlastnosti samolepicích tabulových fólií

  • Kvalitní materiály
  • Dlouhá životnost
  • Snadné nalepení
  • Renovace nábytku nebo dveří
  • Skvělá cena
  • Zdravotní nezávadnost

Změnou ke kvalitnější výuce

Děti při vyučovací hodině vítají každou změnu. Nemusejí tedy psát pořád jen do sešitu, ale procvičit si probíranou látku při psaní na tabuli. A pokud jsou fólie rozmístěny různě po třídě, nemusí stát jeden žáček před celou třídou, která na něj upírá pohled, a být středem pozornosti. To mnohým dětem nedělá dobře, takže jim pomůže, když budou moci psát bokem od ostatních. Bude-li menších tabulí po třídě rozmístěno více, děti se rychleji vystřídají. A o přestávkách si na tabule z fólií mohou třeba kreslit.

a1ded138-215c-4ed5-9296-ccaaf6d524de
61YpmFXb49L--SL1000-193723m

Alternativa ke klasické tabuli

Tabulové fólie jsou alternativou ke klasické tabuli. Díky nim je možné využít i místa, která jinak zejí prázdnotou. A co víc – můžete jimi prakticky renovovat i oprýskaný nábytek. Jsou dodávány v metráži o různých šířích.

Dvířka skříněk a skříní přímo vybízejí k tomu, abyste na ně nalepili tabulovou fólii, na niž se dá psát křídou jako na klasickou tabuli. Buď si na nich mohou děti procvičovat třeba vyjmenovaná slova a násobilku, nebo je může vyučující popsat různými poučkami a pravidly, které se zrovna probírají a na hlavní tabuli by zbytečně zabíraly místo.

learn-mini-chalkboard

Tabule z fólií do škol i domácností

Samolepicí tabulové fólie se však dají využít nejen ve školách, ale i v domácnostech. Nejedno dítko touží po tom, mít doma tabuli a hrát si na školu. Stojací dětské tabule ale v malých bytech překážejí; fólie žádné místo navíc nezabírají, takže se vejdou skutečně všude. Navíc potěší i jejich cena, která je určitě nižší, než různé dřevěné tabule.

Jak nalepit tabulovou fólii

Je to snadné. Nejprve si přeměřte rozměry a fólii si podle nich upravte a nastříhejte. Přebytečné přesahy se potom dají odříznout, takže je lepší ponechat si vůli, než zjistit, že vám kousek chybí. Lepit začněte seshora – odstraňte začátek spodní krycí vrstvy a fólii přiložte k podkladu. Za postupného odlupování krycí vrstvy tabulovou fólii přitlačujte k povrchu dveří nebo nábytku.

Lepivá plocha je uzpůsobena k tomu, aby případný omyl při lepení bylo možné do pár minut napravit a přelepit správně. Ke konečnému vytvrzení lepidla dochází do 24 hodin.