Jak vytvořit objednávku samolepek na schody?

Školní samolepky pro vás vyrábíme na přání. Aby padly na míru škole, v níž budou nalepeny, je důležitá vaše spolupráce. Čím více od vás dostaneme podkladů, tím bude objednávka rychlejší.

pexels-photo-256428

Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 1.000 Kč

Nákup přímo od výrobce

Samolepky na míru vaší škole

Doručení do 10 dnů

Zpracování, výroba a doručení

Potřebujeme od vás vědět následující informace

Pokud máte nějaké otázky k realizaci, prosím, nejdříve navštivte naši sekci s častými dotazy - níže na stránce. Děkujeme.

01

Kde chcete mít samolepky umístěny?

Zajímá nás, zda pro vás budeme vyrábět samolepky, které budou umístěny na schodech, na podlaze nebo na zdi. Pokud uvedete i materiál povrchu, případně jeho stav či hrubost - dokážeme vám nabídnout takový druh materiálu, který bude mít nejvyšší životnost a ideální přilnavost.

02

Jaký bude na vašich samolepkách text?

Vyznačte nám, třeba do tabulky, jaký přesný text požadujete na samolepky natisknout. Může se jednat o slova, číslice, výrazy či vzorce. Zde nejste ničím omezeni. Důležité jsou pro nás vztahy mezi jednotlivými částmi obsahu - co k sobě patří a v jakém pořadí. To proto, abychom lépe pochopili vaši představu.

03

V jakých rozměrech budou jednotlivé samolepky?

Uveďte, prosím, přesné rozměry (výška, šířka) jednotlivých samolepek. Už jsme se setkali s případy, že každý schod nemusí být stejně vysoký ani široký, jako ty ostatní - proto je důležité vše důkladně přeměřit a vyznačit jednotlivé velikosti. Ideálně do tabulky k textům, abychom to měli pohromadě.

04

Jak by měly vaše samolepky vypadat?

Jaká bude barevnost a styl písma samolepek? Viděli jste někde na svých cestách samolepku, kterou byste chtěli mít také? Pošlete nám její fotografii a v dokumentu popište případné požadavky na obměnu. Samozřejmě vám před samotnou výrobou školní samolepky zašleme grafický návrh ke schválení.

Abychom vám ulehčili práci, připravili jsme pro vás vzorový dokument, kterým se můžete inspirovat při tvorbě zadání nebo jej můžete rovnou použít jako šablonu.

Máte vše připraveno? Výborně!

Nyní nám, prosím, vše zašlete a my vás budeme kontaktovat s cenovou nabídkou a termínem dokončení.

Ing. Jiří Baksa

Jungmannova 83
666 01 Tišnov

+420 737 878 264
info@skololepky.cz<


<


Časté dotazy

Zůstaly některé vaše otázky nezodpovězeny? V tom případě nás neváhejte kontaktovat.

Cenu nelze nikdy paušálně určit. Velmi záleží na zvoleném typu samolepky, zda se použije standardně lepivá fólie nebo vysoce lepivá. Dále je pro určení ceny důležité znát počet schodů a rozměr jednotlivých samolepek. Často jsou schody v jedné škole různých šířek. Pro stanovení přesné ceny nám prosím zašlete poptávku a my Vám samolepky obratem naceníme.

Ano, budou. Je třeba ovšem použít speciální vysoce lepivou fólii určenou pro aplikace na nerovné povrchy.  Nemusíte se tedy obávat, že by Vám samolepky začaly odpadávat nebo dokonce na lepeném povrchu vůbec nedržely. Výhodou vysoce lepivé fólie je velmi dobrá přilnavost na nerovných površích včetně omítkovin, apod. Samolepky lze požít jak v exteriéru, tak v interiéru. Výše zmíněným vlastnostem fólie odpovídá i vyšší cena.

Většina z nás již má s lepením samolepek určité zkušenosti. Díky podlahové laminaci mají samolepky na schody větší tloušťku a jsou pevnější. Práce s nimi je potom daleko snazší než při lepení standardních samolepek z měkké fólie. Výhodou při lepení je i to, že se jedná o úzké pásy a tím se při aplikaci vyhnete případnému vzniku vzduchových bublin. Pokud se budete chtít před lepením, nebo i v jeho průběhu, na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Většina zákazníků si s lepením poradí sama, stačí trošku šikovnosti a uvidíte, že vše půjde jako po másle. Pokud si na lepení samolepek i přesto netroufáte, je možné si objednat i jejich nalepení. Jsme schopni vám lepení zajistit po celé ČR a Slovensku, případně Vám poradíme na koho se obrátit ve Vašem okolí.

Ano, samolepky na Slovensko běžně dodáváme. Zboží můžeme odeslat kurýrem DPD nebo prostřednictvím Slovenské pošty.

Samolepky vyrábíme z fólií, které je možné umístit jak v interiéru, tak exteriéru. Životnost samolepek s umístěním v interiéru se značně zvyšuje. Díky umístění na svislé části schodu samolepky tolik netrpí, jako když jsou umístěny přímo na podlaze a denně se po nich chodí. I přesto jsou samolepky ještě navíc chráněny vrstvou podlahové laminace, která značně zvyšuje jejich odolnost vůči okopu. Laminace díky své povrchové struktuře snižuje riziko uklouznutí v případě, že by samolepky byly nalepeny na vodorovné ploše. Povrch samolepek je vždy matný, aby se zabránilo nežádoucím odleskům a text byl vždy krásně čitelný.

Ano, upravíme Vám nejen rozměry samolepek přesně dle velikosti Vašich schodů, ale i barevnost a text, který bude na samolepce uveden. Fantazii se meze nekladou. Lze na ně umístit od násobilky přes vyjmenované slova, cizojazyčné výrazy až po fyzikální veličiny nebo zeměpisná data.

Standardní doba vyhotovení samolepek je deset pracovních dnů od schválení grafiky. Je třeba pamatovat na to, že celý proces objednávky chvíli potrvá. Čím pečlivěji budete mít připravené podklady, tím celý průchod objednávkou zvládneme rychleji.